O nas

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "DERMED" należą do największych prywatnych firm medycznych w kraju. W roku 2010 obchodzilismy 20-tą rocznicę założenia firmy. W tym okresie ta początkowo niewielka rodzinna firma uległa rozbudowie i znacznie poszerzyła swoją ofertę. Lokalizacja głównej siedziby i jej oddziałów w samym centrum Łodzi ułatwia pacjentom z Łodzi i regionu dostęp do naszych usług. DERMED współpracuje z największymi centrami i firmami medycznymi w kraju takimi jak: Signal Iduna, ENEL-MED, PASM i ALLIANZ.

main pageOferujemy najszerszy w regionie zakres usług medycznych od diagnostyki poprzez specjalności niezabiegowe i zabiegowe aż do pełnej oferty z zakresu dermatologii estetycznej, dermatochirurgii, czy chirurgii plastycznej. Firma dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, ultrasonograficznej, histopatologicznej, mikrobiologicznej, a także najnowszej  generacji dermatoskopami czy szeroką gamą laserów do odmładzania skóry, usuwania blizn, naczyń czy nadmiernego owłosienia.

Prowadzimy kursy doskonalące dla lekarzy z różnych dziedzin medycyny. Posiadamy bazę noclegową dla pacjentów i lekarzy w postaci 1 i 2 osobowych pokoi z łazienkami i komfortowym wyposażeniem.

Nasi pracownicy to 160 osobowy zespół wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin medycyny, profesorów, doktorów habilitowanych i doktorów nauk medycznych z bardzo dużym doświadczeniem i praktyką zawodową.

Pacjenci nasi w większości mają możliwość pełnej diagnostyki i leczenia na miejscu bez konieczności dodatkowych konsultacji w innych ośrodkach. Personel pielęgniarski i pomocniczy firmy stara się, żeby nasi pacjenci uzyskali pełną informację medyczną oraz zadowolenie i satysfakcję z kontaktów z nami. Na początku marca 2007 nasza firma otworzyła nowe gabinety dermatochirurgii, chirurgii onkologicznej, plastycznej i fototerapii chorób skóry.

 
 
freshform
popup