Termolifting mikroigłowy RF Infini

Default Image
Cena: 1500 zl

Aparat Infini RF firmy Lutronic Co. - certyfikat jakości Unii Europejskiej

Infini RF firmy Lutronic

Jest to pierwsza na świecie platforma medyczna łącząca dwie różne techniki działania polem radiowym wysokiej częstotliwości na włókna skóry właściwej i tkanki podskórnej – delikatną powierzchniową i agresywną podskórną. Zabieg polega na powierzchniowym lub objętościowym krótkotrwałym nagrzewaniu skóry powodującym remodeling włókien kolagenowych skóry.

Zabiegi aparatem INFINI charakteryzują się potwierdzoną w praktyce wyjątkową skutecznością i bardzo krótkim czasie gojenia, który nie wyłącza pacjenta z jego aktywności zawodowej.

Aparat wyposażony jest w dwie głowice zabiegowe z matrycami 49 lub 16 mikroigieł sięgających od 0,5 do 3,5 mm w głąb skóry. Lekarz może więc precyzyjnie wybrać głębokość zabiegu w zależności od typu skóry i jej grubości. W czasie jednego zabiegu wykonuje się od 2 do 4 przejść na różnych głębokościach. Zabieg na twarzy z 3 przejściami trwa ok. 25min. Przy bardzo cienkiej skórze (np. szyja) zabieg prowadzi się na jednej głębokości, stosując dwa kolejne przejścia na tej samej powierzchni. W następnych zabiegach, wykorzystując pogrubienie skóry, pracuje się na 2 lub 3 poziomach, co oczywiście potęguje efekt zabiegu. Przed zabiegiem skórę znieczula się kremem EMLA.

INFINI jest obecnie jedynym aparatem dającym przestrzenny efekt ujędrnianie skóry dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejnych warstwy skóry. Mimo dużej mocy – 50W a więc i dużej skuteczności w czasie zabiegów nie występuje oparzenia naskórka. Bardzo cienkie 200 mikronowe igły pokryte są warstwą złota i warstwą silikonu. Ułatwia to gładkie wprowadzanie igieł pod skórę a przede wszystkim wyklucza przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości, poza 30 mikronami przy ostrzu. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból.

Po zabiegu występuje krótkotrwałe, punktowe krwawienie. Bezpośrednim efektem działania aparatu są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling skórnego i podskórnego kolagenu.

Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, co mija w ciągu kilkunastu minut. Na drugi dzień można powrócić do normalnej aktywności.

UWAGA: Jeden sterylny tip do głowicy RF INFINI z 49 igłami o powierzchni czynnej 8x8 mm - 0,64 cm2 wystarcza na 1500 do 2500 impulsów, co oznacza 3 przejścia na brzuchu, czy 3 przejścia na twarzy, dekolcie i szyi! Do małych obszarów przeznaczone są mniejsze tipy zabiegowe z 16 igłami. Tipy z mikroigłami są jednorazowe i po zabiegu muszą być niszczone.

Wskazania do zabiegów aparatem INFINI

  • Redukcja zmarszczek na skórze twarzy, szyi i dekoltu,
  • Poprawa napięcia i ujędrnienie skóry w tych okolicach,
  • Ujędrnianie skóry na ramionach i udach,
  • Przestrzenny termolifting skóry,
  • Naprawa uszkodzeń posłonecznych skóry,
  • Usuwanie blizn pozabiegowych (np. po operacjach tarczycy, piersi, po cięciu cesarskim),
  • Usuwanie rozstępów,
  • Usuwanie zanikowych blizn potrądzikowych, pooparzeniowych i poospowych,
  • Cera łojotokowa z rozszerzonymi porami,
  • Nadpotliwość.

Efekty po zabiegu

Infini RF efekty zmiany potradzikowe

Infini RF efektyInfini Rf efekty zamrszczki

Infini RF efekty redukcja blizn« powrót
 
 
freshform
popup